poniedziałek, 4 czerwca 2012

MAM BABY recenzja z testów

Cześć

Jakiś czas temu dostałam paczuszkę od firmy MAM BABY.
A w niej taaaaaaaaaakie cuda ;)


Najpierw do testów poszedł gryzak. 
Z racji tego, że córeczce późno ząbki zaczęły wychodzić
gryzak okazał się być trafny w 100 % , bo gryzła wszystko na około.
Bardzo ładny kolorystycznie, grzechoczący, każda część się obraca w nim. Ma również różne faktury oraz różną twardość. Córeczce od razu pod pasował ;) 
Niestety nie mądra mama polała wrzątkiem któregoś razu gryzak i tam gdzie było miękkie kółeczko wylała się ciecz i powstał flak, zniszczyłam dziecku gryzak. Wiec nie wolno polewać wrzątkiem drogie mamy! 

Oto w trakcie testów córcia:
Teraz niekapek. 
Picie córeczce szło z niego opornie. Córcia typowy zawodnik tylko cyckowy i wszystko inne jest BE. Ustnik jest twardy i w środku zabezpieczenie dość mocne i ciężko było jej się napić, ale co jakiś czas podawałam córce wodę z niego, aż któregoś dnia udało się jej z niego napić ;) Dobrze leży w rączce, miły kolor, super że ma to zabezpieczenie w środku. Można je również wyciągnąć i pić bez. Dopiero od ok miesiąca Córcia z niego pije. Lubimy ten niekapek, zastrzeżeń nie mamy.
Córcia z kubeczkiem niekapkiem 270ml   :Kolej na zestaw do karmienia.
Super na wycieczki! Szczelne zamknięcie, ma dwie komory gdzie można rozdzielić posiłek. Niestety podziałka w pojemniczku nie jest na tyle szczelna, bo po włożeniu oddzielnie ziemniaczków i mięska z warzywkami... "soki" z jedzonka się pomieszały ze wszystkim. Ale z pojemniczka nic się nie wylało i super się córci z niego jadło. 
Łyżeczka nas zaskoczyła bardzo pozytywnie ;) Zmienia kolor jeśli posiłek jest za gorący. Super sprawa. Łyżeczka jest dość głęboka i wyprofilowana super. Jemy z niej cały czas. Niestety zdjęcia brak.

Dziękujemy za możliwość testowania. 
Polecamy firmę MAM BABY. 

Znaleźć ich można na:
oraz


1 komentarz:

  1. jak to dziecie mi sie podoba, ona jest dla mnie przesłodka:)

    OdpowiedzUsuń